Kontakta oss

Har du en fråga, eller något annat du vill prata med oss om?
Tveka inte på att höra av dig. Vi är aldrig mer än ett mail, samtal eller besök bort.

Ljus och Comfort

Sandvaktaregatan 16
296 35 Åhus
044 – 28 89 90
info@ljusochcomfort.se

Öppettider

Måndag - torsdag: 10.00 - 18.00
Fredag: 10.00 - 14.00
Lördag: 10.00 - 13.00

Roger Persson

VD Telefon: 044-288990 E-post: roger@ljusochcomfort.se

Peter Uttke

Försäljningschef Telefon: 044-288990 Mobil: 0708-247671 E-post: peter@ljusochcomfort.se

Kristian Persson

Säljare Telefon: 044-288990 E-post: kristian@ljusochcomfort.se

Jenny Nilsros

Innesäljare Telefon: 044-288990 E-post: jenny@ljusochcomfort.se

Krister Persson

Montör Telefon: 044-288990 E-post: krister@ljusochcomfort.se

Ulf Jansson

Montör Telefon: 044-288990 E-post: ulf@ljusochcomfort.se

Henrik Johansson

Produktion Telefon: 044-288990 E-post: produktion@ljusochcomfort.se

Alex Jönsson

Produktion

Pär Andersson

Produktion

Ulf Rosengren

Produktion